| Dorii a întrebat:

Aproximativ, cat costa un Samsung Corby?
Sau cat costa cel mai ieftin telefon cu Tachscreen pe care il stiti din CRAIOVA?

Răspuns Câştigător
| PureMadnesS a răspuns:

Salut...Samsung Corby=339 lei (3 miliaone 3 sute 9 lei :D)
Nu ti-as recomanda Corby:DStiu ca toata lumea isi ia dar doar asa ca sa zica ca au telefoane cu Touch Screen...
Ti-as recomanda cu mai multa incredere pe acesta LG KP500 COKIE: http://www.gsmland.ro/viewSpec.php?modelId=2193
Avantaje :D
Are camera mai mare este de 3. 15mpix fata de Corby care este de 2 mpix deci mai multa claritate
Ecranul Mai mare si are 3.0 Inch fata de Corby care are doar 2.8 Inch
Acestea sunt detaliile care sunt mai mari dar iti zic ca domina telefonul care ti l-am aratat eu*LG KP500 Cokie*Fata de *Corby*
Pretul lui lG KP 500 COKIE este de 329 lei :D deci si mai ieftin:D
Vezi ce alegi...Mult noroc...O zi buna:D Funda te rog?