| ZeroIdeiDăNume a întrebat:

Are cineva id sau hi5 sau facebook`ul lui Calin, de la "Sa te prezint parintilor", ce a fost ieri?big grin

daca da, mi`l dati?happy

20 răspunsuri:
| Coriii a răspuns:

Lolrolling on the floor)))
ce intrebare
u ce crezi ca noi suntem clar vaztori[i] si ghicim id aluialaughing))))

| Coriii a răspuns:

Vai... acu eu ce trebuie sa fac... sa plang sau ce?

acu sa f[i]im seriosi; nu ti se pare o tampenie de intrebare?

| Coriii a răspuns:

Da... sunt de'acord cu u...

da' nu crezi ca unele sunt mult prea stupide?
adica... ce ar fi[i] sa punem toti intrebari de genu :
"ce ati mancat azi"
azi ningeafara"
e furtuna... sau pnm

toate ca toate... da sa fie treaba treabawinking

| Coriii a răspuns:

Da' oricum... tot a sunat stupid[a] intrebarea

| Coriii a răspuns:

Intr'un final...
poate sunt eu aia ma dusa oh go on

| Coriii a răspuns:

Nu am prostu obicei sa dau chesti[i] din astea
... oh go on

| Coriii a răspuns:

Pana... la urma
putin imi pasa... da ma crezi saw nu
oh go on
nu trebui sa'mi dai u crezarewinking

| Coriii a răspuns:

Doare adevaru
nu?

| Coriii a răspuns:

Te lasa fara cuvinte...

| Girl_5668 a răspuns:

Domaneeeerolling on the floor

| PriiNcess a răspuns:

A intr cine arestraight face nu a zis sa ghicim loser doamnee. da' asa dn prima razi de oameni? aiurea esti sa moorlaughing

| PriiNcess a răspuns:

Pai...toti au dreptul sa puna ce intr vrea.decii.tongue

| PriiNcess a răspuns:

Acm eu sunt de acord cu tinelaughing numai ca ea nu a pus genul ala de intrtongue ea a vrut doar sa stie hi5u' sau fb lui Calin.tonguewinking adv asta elaughing cum ma nene sa se puna intr gen: "ce faci?" sau sa puna sa i se ghiceasca culoarealaughing si ala care o ghicea primea fundalaughing acum sa fim serriosi.laughingbig grin

| PriiNcess a răspuns:

Ma roogg.oh go on asta e parerea ta.happy si nu are nimic ca-ti exprimi opiniawinking desi nu crd ca toti gandesc ca tinewinking

| PriiNcess a răspuns:

Mda.ma roggoh go on.

nu mai contwinking hai s-o lasam asahappy

| PriiNcess a răspuns:

Aa.si multumesc la cei care mi-au dat vot nefolositor si stupidhappy

sunt f impresionatalaughing

toata lumea are dreptul sa-si exprime opiniawinking deci nu stiu ce nu va convine la rasp meletonguewinking desi presupun ca majoritatea Coriii mi le-a datlaughing

| PriiNcess a răspuns:

Mda.ma roggchatterbox

| PriiNcess a răspuns:

chatterbox bla bla blalaughing

| PriiNcess a răspuns:

Ce adevar ma?laughing) dc mi-ar pasa ce fci tu?

stii ceva?laughing mai bine s-o lasam asa.winking ca ne certam aiurealaughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici in ruptul capului semnat IUBITA LUI CALIN