| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva Wii? Ce jocuri mai recomandati? Am terminat Super Mario Galaxy 2 ( best game ever ) acum joc Marvel Ultimate Alliance 2, dar nu e cine stie ce!

Răspuns Câştigător
| change12 a răspuns:

Naruto clash of ninja rev 2 daca iti place naruto ...eu ma joc nfs undercover care e super am 2 borsete pline cu jocuri
depinde ce genuri iti plac as juca call of duty da nu imi merge wii fit PLUS incearca e distractiv daca ai balance board uite un forum wiiplay.ro sa imi zici de unde esti daca e sa facem un teniswinking

2 răspunsuri:
| raresica a răspuns:

Am foarte multe jocuri, nu imi trebuie jocuri, eu intrebam doar alte sugestii...