| roby_3489 a întrebat:

As dori niste servere proxy!

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Cu o simpla cautare pe google gaseai sute de servere proxy, totusi ti-a fost mai usor sa iti pierzi mai mult timp scriind atat decat sa dai un search pe google.

| roby_3489 explică:

Auzi minks care este problema ta daca eu vreau sa imi dea cineva servere proxy uit ca am cautat si l-am folosit pe toate si vreau sa imi dea alti oameni de pe TPU niste servere pe care poate nu am intrat! asa ca mai bine daca nu ai un raspuns nu TE MAI BAGA!

| THEniLA a răspuns:

Incearca pe http://www.freeproxyswitcher.com, ai in aplicatie o lista de 2k+ proxiuri. Bafta!