| Obsolete a întrebat:

As dori sa imi dati si mie o invitatie pe filelis.ro.Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

"Limita de utilizatori a fost atinsa. Peste aceasta limita, pot face invitatii numai pentru clasele VIP+ si donatorii."

Deci nimeni nu-ţi poate da invitaţii , dacă are cineva dă la cunoştinţe şi prieteni . Ca o persoană să primească o invitaţie ( persoană care are deja cont) trebuie să plătească în jur de 3 euro , şi primeşte o invitaţie pe care după o poate da la cine vrea . Cui i-ar conveni să plătească ca să-ţi dea ţie invitaţie ţinând cont că eşti doar cineva de pe tpu , nu un prieten etc. Baftă!

1 răspuns:
| verona_6852 a răspuns:

Bine chiar acum