| bella7587 a întrebat:

As dori sa stiu daca ma poate ajuta cineva sa-mi fac cunoscut blogul si sa-l personalizez.sunt noua in materie de bloguri si nu prea stiu sa-l folosesc. Uite blogul meu : http://bella-blogulmeusecret.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| Geordan a răspuns:

Ca sa iti faci plogul cunoscut in primul rand TREBUIE SA AI ARTICOLE! De obicei 2-3 este un MINIM de articole pe care trebuie sa la scrii! Daca blogul este blog PERSONAL (ca al meu: www.capramea.blogspot.com ) SCRII DESPRE CE VREI TU! Despre tot si despre nimic;) ceva care crezi ca vor "cititorii tai" sa citeasca! Promoveaza-ti blogul, dai mass cu articolele tale, scrii pe forumuri... etc.
Spor la BLOGGER-it si bine ai venit in lumea bloggerilor;)

1 răspuns:
| bella7587 explică:

Multumesc pentru sfaturi.