| Codruta a întrebat:

As vrea niste statusuri de prietenie adevarata love struck plss

4 răspunsuri:
| larya234 a răspuns:

Prietenia nu se cumpara se castiga

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

1.Prietenia este o haina valoroasa care se curata cand se murdareste, nu se arunca la prima pata.
2.Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi.Cand mana se raneste ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile.
3. Un prieten vede durerea in ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.
4.Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi la loc, nodul ramane.
5.Prietenia este umbra serii, care se înteţeşte odată cu apusul soarelui vieţii.
6.Prietenie înseamnă să fii alături de prieteni nu când au dreptate, ci când greşesc.

| ATHOS a răspuns:

Draga mea : pentru prietenia adevarata nu este nevoie de statusuri. Ea exista pur si simplu!

| Piㄨㄨy a răspuns:

Asculta adda-prietenie adevaratawinking

extrage de acolo citatebig grin

eu asa am facuthappy

Întrebări recente