| OfficialFallingStar a întrebat:

As vrea o carte gen "Jurnalul unui pusti" http://www.editura-art.ro/carte/jurnalul-unui-puti; ceva sub 20 lei, daca se poate. Multumesc anticipat!

P. S. fundita!

2 răspunsuri:
| mary123 a răspuns:

Ai putea incerca Douazeci si ceva de Hollingshead, sau De veghe in lanul de secara de Salinger.

Sper ca te-am ajutat :*

| Ðξєu a răspuns:

Eu acum citesc,, jurnalul lui cathy,, e foarte tare dupa parerea mea laughingeste exact ca un jurnal cu desene, o poza rupta cu iubitul ei care a parasit-o; x scrisori de la el si multe altele dar costa 45 de lei... acum depinde daca iti place sau nu; d