| Deviliz a întrebat:

As vrea sa creez un blog dar nu sunt sigura ce tema sa abordez:
-un fel de jurnal public in care sa public intamplari amuzante si chesti de genu asta despre viata mea a. s. m. d
-dansul si tot ce tine de el
Voi ce ati alege?

3 răspunsuri:
| protos87 a răspuns:

Eu as alege sa scriu despre tot ce ma intereseaza fara sa ma cramponez pe o anumita categorie.

| Liniuta a răspuns:

Pai, am si eu blog, si in am asa cum ai zis tu "jurnal public".
Daca alegi partea cu dansul, sincer cred ca va fi mult mai compicat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si eu la fel chiar nu stiu ce sa postez pe el este ca un jurnal pers