| Zuzza_7963 a întrebat:

Vreau sa creez un blog avand in vedere ca majoritatea persoanelor au sau urmeaza sa isi creeeze.As vrea sa creez un blog-jurnal si nu stiu ce nume sa ii dau.Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

My live, Zambet de copil, Black angel,, Petala de trandafir, Curcubeul culorilor, Inima sperantei, Visul fericirii, Eu sub clar de luna, Magia iubirii, din astea sunt super... funda ...plz e gratis happy

| TheLastDancer15 a răspuns:

Pai: daca vrei in romana: draga jurnalule, jurnalul meu, ganduri ascunse... etc. sau in engleza [cam aceleasi doar ca suna mai bine in engleza big grin] : my diary, dear diary, my mind, my things, secret heaven... etc. iti vine tie ceva in minte big grin cu placere. papa

| Madalichka a răspuns:

Cred ca l-ai putea numi chiar Zuzza, sau Zuzza's world... idei ar fi mai multe, dar depinde si ce vei scrie pe el, daca vei scrie despre ce ai facut, despre ce filme ai vazut, daca vei scrie poezii...