| Criiiiiiiis a întrebat:

Întâmplări amuzante din viaţa voastră.

Răspuns Câştigător
| Foxylicious a răspuns:

Buna
Era o zi aproape perfecta.Pana a venit seara.S`a trezit tata si m`am dus sa ma uit la tv. Dintr`o cearta dintr`o bomboana am ajuns sa ne batem(in joaca).M`a luat pe sus m-a dus jos si ma agatat in ciresul din curtea casei.Am stat atarnata acolo o ora pentru ca mama nu ajungea sa ma dea joslaughing. Deabea cand a venit el m`am dat jos.Era haios ca atarnam agatata de bluza si aveam o fata de om care are pica si mancam si cireselaughing

3 răspunsuri:
| TeoBizz a răspuns:

Pai, aveam vreo 9 ani [acum am 13laughing] si stateam in camera mea si ma uitam la televizor. si patul meu e langa geam. si motanul meu a venit in camera, a trecut pe langa mine prin pat, apoi s-a urgat pe pervazul de la geam. am stat eu cinci minute, apoi ma uit dupa motan si vad ca nu mai e in camera. am inceput sa-l caut, pe sub pat, pe dupa dulap, am uitat sa mentionez ca usa de la camera era inchisa. ma duc la geam, ma uit in jos si-mi vad motanul in balconul vecinei de la 1. mai stau putin, speriata fiind, si o vad pe vecina mea intrand in balcon si incepand sa tipe. chestia asta m-a marcat pe viata, in sensul bunlaughing. si inca ma gandesc. cum a putut sa sara asa tare?

| sylviu97 a răspuns:

Nu pre am intamplari amuzante, in acest moment sufar foarte mult crying