| xEuu a întrebat:

Am incercat sa-mi fac un. clip cu poze.si efecte pe One True Media. dar la un moment dat cand am incercat sa-l dowlandez.Am vazut ca trebuie. sa platesc.Am inteles ca poti sa faci si clipuri gratis pe acest site.cine stie ma poate ajuta? stiu ca unii faceti si cu Movie MArker. dar eu am windows 7.si nu exista pe el.Dar.Alte programe de Facut un videoclip cu poze si muzica. Program online.Stiti?big grin dau Fundaa!

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Poti face cu ProShow Gold, atentie de unde-l descarci sau il iei de la prieteni.

| xEuu explică:

As vrea un prog online.am mai ziswinking