| IlKvK a întrebat:

As vrea sa gasesc un site pe care sa pot face animatii(minivideo-uri). Stie cineva unul bun?

2 răspunsuri:
| Codruta a răspuns:

Pentru ca nu a fost aprobata thinking
Eu asa cred

| IlKvK explică:

big grin Am o mica problema la intrebarea asta. big grin
De fapt eu vreau sa aflu cum sa pun emoticoane noi sau personalizate pe mess. Dupa aia, cand am dat prima data click sa verific ma ducea pe pagina principala, desi era aprobata, asa ca am tot incercat sa o editaz cu alte intrebari, dar se editeaza greu. big grin
Intrebarea este de fapt : Vreau sa aflu cum sa pun emoticoane noi sau personalizate pe mess. Ma poate ajuta cineva? big grin
Ignorati ce scrie sus, va rog!