| Princessee a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un nou mobil. As vrea unul mai girly deci m-am gandit la Samsung C3300K Champ Hello Kitty. Este bun? Are cineva? Pretul? La aspect este adorabil numai ca as vrea sa stiu si cat de bun e. Alte sugestii de telefoane? As vrea daca se poate cu roz...cat mai girly...pana in 400 de lei.

5 răspunsuri:
| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

E bun Samsung C3300K Champ Hello Kitty(are o colega) big grin eu am tot acest Samsung dar e simplu si negru, dar meniu il are si in limba romana si are un touch foarte bunwinking Partea proasta sta la camera foto ca nu e prea performanta

| Princessee explică:

Am uitat sa va intreb ceva. Are meniu in limba romana?

| Monaa08 a răspuns:

Samsung C3300K Champ Hello Kitty
Pret: 374.00 RON(TVA Inclus)...Mai jos ai un filmulet in care prezinta telefonul!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=SljqKI-01XE#t=3s
Sper ca ty-am fost de ajutor!:)

| Dydytzik a răspuns:

Eu am Lgkp501 pe rosu.dar este si pe roz.
. este foarte bun si daca il iei la abonament costa doar 200 de lei.este ft misto... fundita?

| Dydytzik a răspuns:

Da.Lg kp501 are meniu in limba romana

Întrebări recente