| TheMaze a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cand apare Pirates of the Caribbean On Stranger Tides in cinematografe in romania si de unde pot face rost de bilete pentru film in ploiesti funda multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| cryptobiologist a răspuns:

Pirates of the Caribbean On Strange Tides apare pe 20 mai in cinematografie (joaca Johnny Depp :X:X:Xsi Penelope Cruz) si din pacate nu sunt dn ploiesti dar presupun ca se pot cumpara bilete de la cel mai apropiat cinematograf de la casa de bilete sau sa le rezervi pe net. Fnditza?