| Swampspell a întrebat:

As vrea sa stiu si eu un site ce imprima tricouri si le poate trimite la tine acasa prin posta romana.De preferat sa pot imprima si spatele si fata tricoului.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Jandy.ro
articole vestimentare si accesorii pictate manual.
o sa-ti placa!

| BogdanPunct a răspuns:

Http://www.tricouri-personalizate.eu/personalizare/tricou.html

Eu bunicel site-ul, nu e doar pentru tricouri. Din pacate poti doar pe fata SAU doar pe spate.:(

| andracarla a răspuns:

Si site-ul www.tshirt-factory.ro e foarte profi.Echipa e super serioasa.Printr-un singur mail adresat lor, primesti raspunsuri si clarificari. Si sunt si de calitate...conteaza!