| GhiorghitaGabi a întrebat:

As vrea si eu niste nume pentru facebook numele meu este Gabi

Răspuns Câştigător
| Vögeln a răspuns:

Nu e neaparat sa pui numele tau la Facebook:-p poti sa pui si o porecla, sau ceva care sa te reprezinte precum: Gabitza[u] (nu stiu daca este fata sau baiat-poza nu sugereaza prea multebig grin); Gaby, Aby, Bitza[u]; sau porecla: Vitamina`, StResS, BamBola, HuBBa BuBBa, etc. sau GrABYtul[a], Po_Op, etcbig grin. sper ca te-am ajutat. fundita?

2 răspunsuri:
| Florin a răspuns:

Am trei exemple, gaby_gabytzu; gaby_facebook; gabryel34_facebook.Ce parere ai, funda?

| Vîlcu_Gabi_1998 a răspuns:

Gabi vîlcu