| aaaaaaa1 a întrebat:

As vrea si eu niste status
pentru fetele alea care sunt disperate dupa JB
pr cele mai tari si misto funda

3 răspunsuri:
| AnaaSb a răspuns:

1.Daca Justin Bieber ar fi un inger as putea spune ca am vazut Raiul!
2. Justin Bieber a avut multe iubite dar nici una nu se compara cu urmatoarea lui iubita : eu!
3. Daca toti spun ca Justin Bieber e un fraier, atunci eu iubesc fraierii! ( sau poti spune ca daca toti spun ~II~ eu nu stiam ca fraierii sunt asa de draguti!). scuze daca nu iti plac, dar cum ai pus intrebarea am si raspuns, iar status-uri cu JB nu gasesti pe net asa ca le-am compus pe loc. fundita? te roog dulce ca o savarina...

| TheFictionist a răspuns:

Infatuation.

| elena99girl a răspuns:

Daca JB s'ar arunca de pe bloc 99% din fetele adolescente ar plange, daca faci parte din aia 1% care si'ar lua popcorn, cola si ar striga :,, n'ai tupeu'' da un buzz