| eliza a întrebat:

As vrea si eu sa schimb culoarea butonului star sa numai fie verde ci alta culoare se poate?

7 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Sau mai merge: Dai click dreapta pe desktop şi dai propietes, Dai click pe appearance> windows and buttons »»selectezi windows clasic style, o sa fie gri.

| tudy_5862 a răspuns:

Se poate doar daca iti schimbi tema de la Windows. Altfel nu ai cum.

| adellina a răspuns:

Eliza se refera la acel buton #start care este verde. ea vrea sa fie alta culoarewinking

eliza nu stiu cum se facestraight face

| maddy_1722 a răspuns:

Poi.la mine este verde. Dar nu stiu sa o schimb.

pup dulk3, andreea

| eliza explică:

Nu ati inteles. oricum multumesc.

| smiley11231 a răspuns:

Ce buton star?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tudy frate te inseli amarnik laughinglaughing...care vreti dati add la id meu de mess si va ajut eu adi4u4ever_adi.