| Alexandra87889 a întrebat:

As vrea un model de scrisoare de solicitare catre un prieten :d Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| stefanel11 a răspuns:

Draga...,

Stiu ca nu am mai vorbit de mult.Iti scriu aceasta scrisoare ca sa te rog sa imi dai numarul tau de telefon sau adresa de e-mail. Daca poti sa imi trimiti odata cu scrisoarea si cateva poze cu tine.Sa nu uiti sa pui in pachet si______________ pe care l-am uitat la tine vara trecuta cand ne-am vazut.

Cu drag Alexandra

La asa ceva te referi>?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms si mie Alexandreawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc Dorin si as vrea sa-mi fac multi prieteni noi cu care sa impartasesc multe secrete

| sEEbyLIKE a răspuns:

Mz stefanel