| Codruta a întrebat:

Imi dati va rog un model de scrisoare de solicitare :d Am mare nevoie de ajutorul vostru big hug cat mai repede! Multumesc

1 răspuns:
| stefanel11 a răspuns:

Draga...,

Stiu ca nu am mai vorbit de mult.Iti scriu aceasta scrisoare ca sa te rog sa imi dai numarul tau de telefon sau adresa de e-mail. Daca poti sa imi trimiti odata cu scrisoarea si cateva poze cu tine.Sa nu uiti sa pui in pachet si______________ pe care l-am uitat la tine vara trecuta cand ne-am vazut.

Cu drag,
Doua pct

La asa ceva te referi>?