| romiina a întrebat:

As vreau cateva versuri/statusuri faine. poate fi si site. funda

Răspuns Câştigător
| Miikii a răspuns:

Another color turns to grey.
And it's just too hard... to watch it all... slowly fade away.

Sunt momente rare, de pus in rama. Viata n-are mainii`! Dar uite ca`ti da cate`o palma.

Zambete. Priviri desprinse din vise. Inca mai sper la cele promise. De ce imposibilul nu este permis? De ce imi doresc doar ce`i interzis

Prietenia este un ocean pe care multi ar vrea sa-l traverseze, insa majoritatea se inneaca inainte de a ajunge la celalat mal

Zambeste chiar daca ai sa cazi, chiar daca soarele apune si azi

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!

All good things must come to an end, but all bad things can continue forever.

•Ca simtim mii de sentimente. Fiecare are mii de argumente. :]

• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •

• Momentele sunt clare si fumul de tigara si sticlele de alcool nu sunt o scapare...lasa` gandurile sinucigase ce le ai si hai sa gasim o solutie`...de ce mai stai? ce mai stai?

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi, dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi

Ne-am pierdut prea mult pe piese lente. Tu ai glumit, eu am pus sentimente ♥.

Şi odată cu timpul... Sper să rămânem la fel şi daca trecem prin noroi, ne oprim să ne jucăm în el... :X

No more words, no more lies, no more crying, no more pain, no more hurt, no more tryin. There is no other way, I get the final say!

♥La poarte sufletului meu...nu mai incearca numeni sa mai bata, caci cheia ai luat-o si usa-i incuiata! love struck

Each step you make
Each breath you take
Your heart,
Your soul,
Remote controlled.

So many times I tried, I tried to tell you why
Why I didn’t love you when I choose to lie.

I walk a lonely road
The only one that I have ever known
Don't know where it goes
But it's home to me and I walk alone.

Waiting for somebody
Often means love.

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Cu draga placere dar ma depaseste subiectul daca vrei ceva dar nu faine pot sa te rezolv