| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost cumva la Taverna lui Romica Tociu? Ce-mi puteti spune?

Răspuns Câştigător
| JosephEshrick a răspuns:

Taverna lui Romica Tociu este o tavernă cu gust, un aranjament rustic iar mâncarea tradiţională românească are un gust aşa cum trebuie ea, ca la români făcută. Are un ambient destul de plăcut, servirea este promptă iar angajaţii sunt foarte plăcuţi. Îţi recomand gulaşul de pui şi tochitura ardelenească, preţurile sunt destul de acceptabil pentru vremuri de criză iar vinul roşu este de calitate, ospătarii îţi pot recomanda foarte uşor specialităţile casei care sunt extraordinar de bune, singura problemă din punctul meu de vedere este găsirea unui loc de parcare. În rest îţi urez poftă bună dacă vei decide să mergi acolo.

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Un Closet cu specific romanesc! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un restaurant infect

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este super la restaurantul Taverna lui Romica Tociu. Organizeaza si pentru sarbatori, pentru Craciun si Revelion cu programe tari. Canta Ciprian Bella. Pentru cine cauta informatii site-ul lor este www.restaurantdristor.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Restaurantdristor.ro...super petreceri, super mincare, super nunti...au de toate si din toate