| mazonro a întrebat:

Ati fost in The Silver Church Club, cum vi se pare? Imi recomandati sa imi tin ziua de nastere acolo?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am fost, dar, insa, am cautat acum o poza si cred ca-i dragut. Eu iti mai dau recomandari de ziua de nastere.

Mergi cu cativa prieteni, colegi[ cu cine te simti tu bine sau cu cine vrei] la cinema la un film ce tu-l decizi pentru ca-i ziua ta.
si, dupa aceea, poti merge si la The Silver Church Club si inca un "ingredient":Sa te distrezi!

1 răspuns:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu am fost dar cum se zice incercare moarte nare deci ai pute sa incerci