| smek3r a întrebat:

Ce urmăriți la televizor?

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu ma uit la meteo la tv si cam atat, in ultima vreme

| gabicoo a răspuns:

Las Fierbinți și meteo.

| ReddY25 a răspuns:

Doar meciuri fotbal

| ReddY25 a răspuns (pentru ReddY25):

Și filme de acțiune din când în când

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Banciu

| LisaJulie a răspuns:

Nu ma prea uit! Mai mult pe canalele de muzica și din când în când la sport

| ALM2000RO a răspuns:

Îl folosesc exclusiv pentru vizionarea de filme și seriale pe Netflix și Disney + (fiind Smart TV).

| ILikeBlackCats a răspuns:

N-am mai urmărit televizorul de mult mult timp.

| BobTheCat a răspuns:

Buna!
Nu ma prea uit la TV, prefer sa vizionez chestii pe YouTube happy Totusi, uneori ma mai uit la "Romanii au talent" si rareori la "Schimb de mame" (si asta doar cand mai vreau sa petrec timp cu mama, fiindca ea este fana acestei emisiuni laughing )
Zi faina! happy

| Cipi1212 a răspuns:

Documentare, filme, muzică.