| dreamerlainen a întrebat:

Ati fost / mergeti la Tuborg Green Fest?

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

As fi vrut sa merg la Guano Apes, dar se pare ca nu voi ajunge.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Nu cred ca ajung pana acolo laughing

| M4RK a răspuns:

Nu am fost happy

| www a răspuns:

Am fost ieri. Am ajuns pe la 21 30, cam asa si am stat pana la 23 la o coada de bere ca sa imi zica ca nu mai dau berestraight face si asa a fost la concertrolling on the floor. Macar la afterparty a fost bine.

| Lumy a răspuns:

Am fost si voi merge si azi si mainebig grin

| viking a răspuns:

Prefer un Green Fest fara tuborg in fata laughing, nu am auzit de treaba asta pana acum dar as vrea sa merg de curiozitate suna bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost! si merg si azi fiind ultima zi! organizarea lasa de dorit!

| karamea a răspuns:

Am fost...seara elektro.numai pustani de 15-16 ani cu gagici. emo
muzica draguta preturile acceptabile...comporatamentul lasa de dorit...