| raresel a întrebat:

Ati fost vreodata in delta? unde ati fost cazati? ati pescuit? funda...

Răspuns Câştigător
| justAdela a răspuns:

Daaa.am fost in sulina...si am fost cazati la o doamna ...la o casa oarecare.Nu am pescuit dar m-am plimbat cu salupa si a fost super tare si am orpit pe o insula unde am fc gratar.

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Da am pescuit
m-am cazat in cel mai tare hotel, masina unui prieten
volskwagen duba laughing

| justAdela a răspuns:

Si din sulina poti lua autobuzul.sau ma rog ce e microbuz si te duci la plaja la mare...e un nisip suupeerr fin acolo

| vlad_9211 a răspuns:

Da, eu m-am cazat la o doamna, la o foarte frumoasa cabana pe marginea Deltei si nu nu am pescuit.