| kleo01 a întrebat:

Ati incercat s faceti "ceva" cu puterea mintii... daca da, ati reusit?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am incercat sa imi dau seama unde am gresit si sa incerc sa nu mai gresesc si altadata. Cu puterea mintii am reusit sa imi propun unele lucruri si sa reusesc sa le duc la indeplinire.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dahappy
Sa imi treaca nervi creati de o proasta din clasa de la mine X-( laughing
Ma inervase asa de tare si daca nu m-as fi controlat nu stiu daca mai iesea vie din mainile mele laughinglaughing

| costymaximus a răspuns:

Da sunt jedi-Darth vader in persoana!

| Instinkt a răspuns:

Da de si pare cioudat simt ca am o putere speciala asupra cainilor chiar si cel mai turbat caine cand ma uit in ochii lui isi revine(serios)

| Kynext a răspuns:

Da, incerc sa mut obiectele cu puterea mintii(telechinezie). De multe ori ma pacaleam ca puteam misca perdelele dar erau doar iluzii opticehee hee. Ar fi frumosbig grin(visuri de copil)

| Bubble a răspuns:

DAsmug
In zic in minte: sa nu ma asculte la franceza, urasc franceza, sa nu ma asculte oral si din clasa a 9(sunt a 10) nu m-a asc oral.blushing
[a fost o gluma]
Da, am folosit autocontrolul. Dar chiar trebuie sa crezi.happy

| 12345ok a răspuns:

Am incercat si nu am reusit, mai incerc "poate>smugsmugsmug"

| Ploaia a răspuns:

Sa ma stapanesc tongue

| Pisik a răspuns:

Cand eram mai mica. A ascuns maicamea ciocolata undeva sus in dulap si ma concentrasem sa o dau jos cu privirea laughing). Experienta total esuata. Mentionez ca eram mica, doar vreo 12 ani din cate imi amintesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am reusit sa imi fac un carcater!

| EdynSt a răspuns:

Eu pot. Am prezis mereu chestii si s-au adeverit de fapt le visam si a doua zi imi spuneam: "Parca am mai facut asta odata!" Mereu castigam pariuri dar mi s-a intamplat sa zic un lucru si se intampla in acea zi fix ce ziceam este chiar misto!

| Lady_2803 a răspuns:

Da, am incercat inca de cand eram mica si mi-se parea mereu ca acel obiect se misca...sau se apropia de mine ^^ dar sincer...cred ca doar mi-se parea. (Acum iti voi spune o intamplare de cand eram eu mica mica. Stateam in pat in camera mea sora mea era in camera ei si isi facea temele, eu, am ridicat mana inspre tavan si incepusem sa ma apropii de el, adica.era ca si cum zburam! Atunci cand am strigat-o pe sora mea sa vada si ea, nu mai puteam. Nu stiu sigur daca a fost vis sau realitate:d)