| ingerashpierduth a întrebat:

Ati putea sa imi spuneti cine este iubita lui David Archuleta si cine este pritenena lui Sterling Knight?
Dau funtitzalove struck

Răspuns Câştigător
| Spintecatorul a răspuns:

A lui David Archuleta este fata aceasta, nu i s-a publicat numele pe net: http://archuleta.files.wordpress.com/2008/03/davids_girlfriend.jpg

Si a lui Sterling Knight este Jessica Bridgeman: http://www.whosdatedwho.com/celebrities/people/dating/jessica-bridgeman.htm

8 răspunsuri:
| catalinovicy a răspuns:

David Archuleta e liber de ceva vreme.adica de la Craciun nu mai stiu exact cu cine a fost dar acum e liber iar Sterling Knight nu stiu nimic de elbig grin

| iasmina0archie0fan a răspuns:

David Archuleta nu are prietena. A declarat asta de o sumedenie de ori. Este foarte timid si nu a gasit inca fata ideala. Asculta melodia "My cand of perfect".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai Doamne... ce sa zic? Tu nu sti ca ei vorbesc engleza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Karen Sara Witni o superba fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu pe tine te iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

David nu a avut niciodata iubita. Fata despre care vorbeste first4my este o simpla prietena.
"Something 'Bout Love" este noul lui single.
Albumul "The Other Side of Down" va fi lansat pe 5 octombrie 2010.
Pentru mai multe detalii vizitati http://www.davidarchuleta.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti place David Archuleta? big grin