| MyGuardianAngel a întrebat:

Ati vazut anime-urile: Kuroshitsuji, Kuroshitsuji 2, Higurashi no naku koro ni, Gosick, Samurai x( Rurouni Kenshin), Higurashi no naku koro ni kai, Higurashi no naku koro ni rei, Elfen Lied, hack. Legend of Twilight Bracelet, 07-Ghost, 11 Eyes, Death Note, Bokusatsu Tenshin Dokuro-chan, Hell Girl, Hellsing, Naruto, NANA, The Melancoly of Haruhi Suzumiya, etc? Cum vi se par? Eu le am vazut pe toate si inca o gramada pe care inca nu le-am enumerat. Si inca o intrebare: eu am planuit sa ma uit la anime in ordine la site-uri mai intai in romana si apoi in engleza. Credeti ca e mai fain sa ma uit la ele ma intai in engleza sau in romana sau viceversa?

3 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Uita-te doar in engleza! iti va fi de folos.Ce pot sa zic...si eu sunt fana anime dar nu imi plac toate.Eu am vazut doar NANA,Paradise kiss,Death note,Naruto,Hell girl,Afro samurai, Detective Conan, Spiral si mai demult imi placea Crew power Mew Mew. Sper ca am scris binebig grin. P.S.nu le-am enumerat pe toatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt fana animeuri, si Iubesc Gosik