| alinna_1696 a întrebat:

Ati vazut filmul Paranormal Activity? Cum vi se pare?happy

Răspuns Câştigător
| Adyna_2391 a răspuns:

Pfff l-am vazut o data si pe cuvant ca nu vreau sa il mai vad a doua oara... e prea de tot...straight face

4 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Nu l-am vazut, dar l-am avut o perioada in calculator si m-am uitat la cateva secventze de curiozitate. unele m-au inspaimantat ce-i drept, eu zic ca merita vazut.nu prea mi-a placut ideea filmului, gen sa para un reality show, dar cand o sa am timp cred ca il voi viziona si eu in intregime :) uite cate ceva despre film si pe siteul asta : http://www.cinemagia.ro/stiri/paranormal-activity-prima-cronica-14424/

| Skiper a răspuns:

Pai daca tie iti place. ne place si nouo :p

| alinna_1696 explică:

Uuuusmug smecher asasmug
Cred ca o sa il iau sa il vad la muntesmug Intuneric, liniste, noaptesmug

| Emrys0 a răspuns:

Este de menționat faptul că este un film real, nu un trucaj.