| eubahhh a întrebat:

A vazut cineva filmul paranormal activity? cum ti s-a parut, ti-a fost frica? sunt fapte rele, adica chiar s-a intamplat asa ceva? fundita

pentru cei care nu l-au vazut : sa nu va uitati pentru ca e oribil :-s.

Răspuns Câştigător
| PynkyYo a răspuns:

Ahlaughing... M'am cam speriat un picbatting eyelashesMai ales ca l'am vazut si seara I don't want to see... Fapte reale sau nu, a fost prea tarelaughingCica apare Paranormal Activity 2 smug

6 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

E destul de interesant filmul.
Cel mai frumos e sa te uiti cu prietenii noaptea cu luminile stinse. E cel mai bine.

Si pentru cei care nu l-au vazut ar trebui sa se uite. E misto.

| eubahhh explică:

Anonim. eu nu ti-am cerut sa imi povestesti. l-am vazut si eu. am intrebat daca e real filmul si ce parere ai despre el. atat. nu-ti dau funda :d

| Cristinaaa a răspuns:

L-am vazut eu
atie şi Micah sunt un cuplu ca oricare altul, doar că ea ascunde un secret mai puţin obişnuit: este urmărită de o prezenţă nevăzută, care îi apare periodic noaptea, de când avea 8 ani. Acest lucru nu poate rămâne un secret la nesfârşit, pentru că de când locuieşte cu iubitul ei, episoadele nocturne s-au înrăutăţit. Sceptic la început, dar curios, Micah îşi cumpără o cameră performantă şi e decis să înregistreze orice activitate suspectă care se întâmplă pe timpul nopţii. De la fascinaţie, ajunge treptat la obsesie, iar ceea ce vor afla văzând casetele este pur şi simplu şocant.
Concentrându-se pe credibilitate şi pe construcţia treptată a intrigii, şi nu pe monstruos şi pe scene horror explicite, Activitate Paranormală face apel la instinctele primare ale fiinţei umane, suspansul crescând din ce în ce mai mult, până atinge cote aproape de nesuportat. E noapte şi dormi liniştit în siguranţa propriei case. Dar trosnetul mobilei şi scârţăitul uşii sunt oare doar zgomote fireşti ale nopţii? Umbrele stranii dansând pe pereţi pot fi explicate raţional? Dacă ceva pândeşte în colţurile întunecate?

Cu un buget infim de numai 11 000 dolari, Activitate Paranormală a fost filmat în doar 7 zile, cu o cameră video obişnuită. A rezultat un film horror cu o doză atât de mare de realism, încât, la fel ca în cazul Blair Witch Project, cu care este similar ca tehnică de filmare, impactul asupra privitorului este incredibil de puternic. O dovedesc încasările internaţionale de aproape 142 milioane de dolari şi poziţia de leader de box office în săptămâna anterioară Halloween-ului.
funda?

| florynnaa a răspuns:

M-am uitat la SAW dar o sal incerc si pe astawinking

| AlexSala a răspuns:

Filmul a fost foarte. " tru ". L'am vazut cu o fata, la un moment dat chiar ne'am speriat amandoi laughing. Nu cred in asa ceva, nu stiu daca au fost fapte reale sau nu. cu toate ca ei spun ca au fost. Totusi astept Paranormal activity 2 big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut trailerul si mi s-a parut o porcarie laughing
logic ca nu sunt reale tongue