| cei7pitici a întrebat:

Ati vizitat Castelul Hasdeu? ce parere aveti despre el? ati simtit ceva deosebit inauntru? Eu am fost dar s-a nimerit lunea si atunci castelul era inchis...

Răspuns Câştigător
| Ruxiii a răspuns:

Am fost acum mult timp, in excursie, dar nu am simtit nimic deosebit.Ghidul spusese ca bantuie fantoma Iuliei Hasdeu prin castel si ca in unele nopti canta la pian.Nu am avut voie sa intram intr-o incapere tot dintr-un motiv de-asta paranormal.E foarte tare castelul.Eu l-as mai vizita o data.