| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand aveti timp liber cum va distrati?

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

Muzica-e cea mai buna relaxare. poti dansa te poti plimba si poti citi ceva interesant.

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Fac chestii care sa ma faca sa ma simt bine... Ma plimb, citesc, povestesc cu oameni, fac poze, merg la munte, ma dau cu rolele, joc basket, etc...

pupimik
| pupimik a răspuns:

Ies cu prietenii in oras in general.Cand sunt cu ei ma distrez...indiferent ce facem.Mergem la film, in ceva club, ne plimbam, mergem prin localitatile si orasele apropiate doar pentru o cafea laughing
Mergem la piscina sau la munte.Cum ne apuca.

| monicaclaudia a răspuns:

mergind la pescuit si (ori) cu motocicleta cind timpul permite.))

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Stau pe TPU, ascult muzica, ma uit la TV, ma joc gladiatus is 4Story, vorbesc cu un prieten pe messenger si ma uit la un filmulet

| HubAbubA`.! a răspuns:

Potzi merge la plimbare prin parc, mananci semintze stai pe banca ieshi la are nu stai ca si o closca prin casa si nu stii ce sa facilaughing, poti asculta muzica, poti sa iti faci poze, fa ceva ce cu adevarat iti place...happy