| madalykuka a întrebat:

Aveam cand eram mai micuta un joc, si in jocul ala era vorba de un parc de distractii pe care eu trebuia sa il fac, si acolo erau mai multe, veneau oameni cumparau tot felul de bunatati, de la vata pena la hot dog, mai si vomitau laughing pe jos,,, puteam sa pun oameni care sai amuze, si se plimbau clauni aia prin tot orasu...
aveti idee crying?
dau fundita :*
aa stiu ca atunci cand il deschideam se auzea un trenulet si urletele unor copii :X
va rog, daca stiti :X

Răspuns Câştigător
| ralucaralu a răspuns:

Roller Coaster Tycoon

3 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Cred ca spui de Zoo Tycoon...Asta este cumva? Daca da. Dai o funda? smug

| Zambet a răspuns:

Buna!

Probabil Roller Coaster Tycoon.si eu ma jochee hee

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaaa, nu-l stiu