| Dragonu249866669 a întrebat:

Cand eram mic era un joc cu un om chel si cred ca era albastru si avea ochii si gura albastra si trebuia sa omori monstrii si tot felul de chestii si erau niste stanci si apa. si te luptai si cu un caine si crocodili. si trebuia sa faci tot felul' de chestii... si cerul era intunecat si fulgera. si nu prea imi aduc aminte aveam vreo 7-8 ani. Are cineva idee cum se numeste jocul? big grin Funda.

2 răspunsuri:
| alliyn13 a răspuns:

Hmm... cainele era de partea ta si daca te piteai puteai sa il trimiti pe el sa se bata?

| Dragonu249866669 explică (pentru alliyn13):

Nu. Tu erai pe o parte si cainele era mai sus pe alta parte. Si trebuia sa te urci si sa te bati sau aveai puteri sau impuscai nu mai tin minte. Si dupa te duceai pe o funie si ***. Nu mai tin minte ca eram foarte mic. dar oricum a fost un joc excelent si nu imi aduc aminte cum se numeste...