| SniP3r a întrebat:

Aveti cumva episoadele cu subtitrare de la detectiv conan de la episoadele 55 in sus sau daca nu pe net ca nu le gasesc doar pana la 54 subtritrate.

2 răspunsuri:
| NOFBD a răspuns:

Detective conan este in refacere pe www.deseneanimeonline.ro momentan am ajuns cu el al episodul 20, pentru ca sunt foarte ocupat cu alte proiecte si treaba pe la site, dar cat de curand voi reveni cu seria, planuiesc sa o termin de tradus pe toata, adica sa ajung cu ea la zi, pana la sfarsitul anului.

| Tina223 a răspuns:

eu iti recomand un site pe nume vplay