| Irenee a întrebat:

Aveti vreo idee ce as putea scrie pe un tort pentru banchetul de clasa a VIII-a?

Răspuns Câştigător
| teonel2 a răspuns:

1.Pentru un ultim ramas-bun(stiu ca s-ar potrivi la inmormantare)
2.Pentru ca ne aflam la rascrucea drumului vietii...
3.Sarbatoarea trecerii unei alte granite a vietii.(sau a unui pod)
Nu sunt cine stie ce, dar sper sa iti poti forma macar o idee.

| Irenee explică (pentru teonel2):

Sunt foarte interesante! Voi alege 2 sau 3. Iti Multumesc! Daca nu mai apar alte raspunsuri azi, iti dau tie fundita! :*

| teonel2 a răspuns (pentru Irenee):

Multumesc! Ma bucur ca ti-au fost de ajutor'!:*

3 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Un tort gen catalog facut sub forma de carte deschisa pe paginile careia sa scrie toate numele elevilor din clasa si sa faceti ultima strigare la prezenta citind de pe el.