| antonelk a întrebat:

Aveti vreo melodie preferata a voastra si a iubitului >vostru?: eu cu iubitul meu avem melodia aia a lu Florin Salam-vreau sa`mi impart viata cu tine :X big grin

19 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Omelodie care o ascult de foarte multe ori,''as da zile de la mine ''ascult-o si nu vei regreta cu Rodica Olaru

nony
| nony a răspuns:

Si eu am una. O cantá Vasile Fermecatoru´ -Vreau sa-ti aprind o lumanare.rolling on the floor

| Farcas a răspuns:

Copilu de Aur si Margarita de la Clejani-Tu pe mine
Lip feat Chriss-T-I miss youlove struck

| Silvia a răspuns:

Mda...bine ca voi aveti iubiti...big grin
Eu ascult de una singura melodii...ca nebuna..dar...nu ascult manelebig grinbig grinbig grin

| paul0013 a răspuns:

Basshunter - angel in the night si basshunter - i miss you

| stillhartu a răspuns:

Guns'n'roses - Don't cry

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Oh ma apuca jalea cand vad in ce se transforma TPU-ul...

| a2 a răspuns:

Michael jackson -i just can't stop loving you si lara fabian-je t'aime love strucklove strucklove struck adoram aman2 aceste 2 melodilove strucklove strucklove struck

| Crs a răspuns:

Cosy - doar eu si cu tine 2... ni se potriveste sad

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Dj Project-Lacrimi De Inger

| antonelk explică:

Alexandra1995 nu ducea nimeni lipsa de raspunsu tauwinking

| antonelk explică:

Si mie imi place melodia aia Cosy-eu si cu tine :X

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a răspuns:

Denisa sh florin salam - cata fericire:X

| vintagegreen a răspuns:

Eduard maya- stereo love

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smiley - designed to love you :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aerosmith-"I don't want to miss a thing"-iti face pofta de multe chestii melodia asta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beyonce - halo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Holograf - te voi iubi si Smiley-designed to love you....care e si tonul meu de apel la telefon laughing

| ovidiu22 a răspuns:

Elton john-sacrificewinking

Întrebări recente