| ServerulCool8 a întrebat:

Care e melodia voastră preferata?
Ce melodie asculți acum?

19 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=h9llv8jYLvw

Pe asta o ascult acum, intra bine

| gemeni6226 a răspuns:

Cand sunt obosita melodia mea preferata e linistea.Sa nu aud nimic nici macar latrat de caini.In rest am o mare varietate de piese preferate ce se pot regasi in playlistul meu de aici de pe TPU.

| gemeni6226 a răspuns:

S-a facut seara acum ma simt super si nimic nu reda mai bine ceea ce simt decat aceasta piesa:
s://www.youtube.com/watch?v=4PMC_vlsvPo

| Endoryus a răspuns:

Ascult acum
https://www.youtube.com/watch?v=5t_Nmk96MUs
Tu ce asculti bipolaro?

| Jus7t a răspuns:

Ultima ascultată http://www.youtube.com/watch?v=spCdFMnQ1Fk&t=0m41s
Am mai multe preferate, nu am una.

| Michaeel a răspuns:

The Beatles-Let it be(ce ascult acum)
From Russia with love-Huma Huma(melodia mea preferata)

| Bruno92 a răspuns (pentru ceafostodata):

Super big grin meriti funda!

| ceafostodata a răspuns (pentru Bruno92):

Multumesc! Si tu meriti fundă.

| Bruno92 a răspuns (pentru ceafostodata):

Ma confunzi cu utilizatorul jus7t el asculta bella ciao happy
Uite ca, de acum in colo' voi asculta piesa nebun de alb, chiar voi incerca sa vad daca e si karaoke sa o cant (just a hobby)

| ceafostodata a răspuns (pentru Bruno92):

Iertați-mă.Da,v-am confundat, greșala mea, scuză-mă. E frumoasa melodia, ma bucur ca vrei sa o asculți.

| Bruno92 a răspuns (pentru ceafostodata):

Nici o problema happy
Acum incerc sa o invat sa o cant, e foarte grea melodia da nu ma dau batut happy
O zi placuta, mi ai luminat ziua intreaga cu aceasta melodie, sa fi iubita! happy

| ceafostodata a răspuns (pentru Bruno92):

Iti multumesc mult pentru urari, ma bucur ca iti place asa mult melodia.Ascult-o de mai multe ori, vei invata versurile mult mai usor asa.Numai bine si tie!happy