| <3dark-shadows<3 a întrebat:

Azi ca de obicei am stat la televizor. Spre surprinderea mea vad reclama cu Earnest Valentino sosia oficiala a lui Michael Jackson(RIP) care va veni la Bucuresti impreuna cu trupa fostului artist POP. Fiind ceva legat de Michael Jackson m-am dus repede la mami >:", raspunsul ei surprinzandu-ma si mai mult. Am aflat ca anul trecut in decembrie a fost si in Pitesti in clubul Mamboo, parca. Acum stau si ma gandesc, cum de nu am aflat eu laughing Intrebarea mea este : Voi vedeti mici diferente intre cei 2? Eu cred ca totusi si totusi o mica diferenta o fii, nu trag cu parul dar cine stie?!?

6 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Inima.fiinta.

| zooooza a răspuns:

Exista diferente.Ernest V. nu are stralucirea lui Michael. Oricate operatii estetice si-ar face orice om, nu are cum sa fioe identic cu cel pe care vrea sa il copie.

La suflet.Cand a venit pe 24 iunie la Happy Hour, erau o multime de fani acolo, printre care si o fetita mica impreuna cu mama ei. Dupa ce E. V. a cantat o melodie, i-a facut semn fetitei aceleia sa se duca la el.Deci,Ernest ubeste copiii, el a vizitat spitale de copii, ii place desenle animate, este interesat de Planeta...si poate ca mai sunt asemanari la suflet. Sper ca Ernest Valentino sa mai vina in Romania.

| zooooza a răspuns:

Ii plac desenele animate. Oh... iar am gresit

| Alee_6805 a răspuns:

Da eu vad cateva diferente.La fata, nu stiu nu prea seamana, Earnest are fata mai patrata ce va de genul, Mike nu o avea asa.Si cea mai mare diferenta este sufletul.

| LoooVe <3 a răspuns:

Da, e o mare diferenta intre cei 2: Sufletul, inima!

| AlliceCarter a răspuns:

Doamne, sunt desigur diferente: in primul rand insasi fiinta fiecaruia dintre ei.