| bogdy9696 a întrebat:

Azi mi-am luat laptop de la altex si mi l-a dat ila din vitrina ca era ultimu.insa nu imi apare screen serveru cand il las ci imi apare o prostie legat de intel si oferte de la altex si nu stiu cum sa il scot.mai am si un program intel pc ipos bts 2011 pe care daca dau klik imi apar intel si ofertele alea.va rog dau funda si vot

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-ai luat si windows la el? Nu ai nimic instalat. Este programul care ruleaza in vitrina pentru reclama.

| benny a răspuns:

Fara suparare, dar esti mare prost cum sa il cumperi pe cel din vitrina laughing adica ai cumparat un laptop aproape uzat laughing sau poate e vreo macheta laughing

| JustCosmin a răspuns:

Pe langa faptul ca ai facut o alegere proastra prin a cumpara un laptop care era expus, pot spune ca trebuie sa instalezi un Windows si sa formatezi tot HDD-ul, facand tu partitiile din nou.

| bogdy9696 explică:

Are windows 7 gata bagat