| Kido0 a întrebat:

Azi vine o prietena la mine. ce ziceti sa fakem?

10 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Bateti-va cu perne,jucati adevar,provocare sau procent,uitati-va la un film,faceti un puzzle,vorbiti despre sentimente,spuneti intamplari amuzante,cititi reviste,faceti-va coafuri amuzante,machiati-va(daca sunteti adoloscente),faceti o prajitura,mergeti la mall, plimbati-va cu rolele, spuneti povesti de groaza...
Distractie placuta!

| ICanSeeAll a răspuns:

Puteti iesi la o plimbare, sa vedeti un film, sa povestiti, sa faceti miscare, sa va faceti unghiile.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| alexralu34 a răspuns:

Puteti da o petrecere ca intre fete, sa vorbiti de ce mai e nou, sa va uitati pe reviste sa va uitati la un film, serial(sau mai multe), sa va jucati jocuri, sa faceti ce va place in special

| RyugaHideki a răspuns:

Imbracati mai multe haine si faceti parada modei prin casa si pozati-va in acelasi timp.
Faceti karaoke (incearcati sa nu va suparati daca una rade de cealalta.nu ca ar fi asa)
Dati telefone oricui doriti... apasati numere la abureala, vorbiti la telefon si dupa va cereti scuze, ati gresit telefonul.In caz ca se supara persoana respectiva.
Gatiti! sau macar incercati.
Bateti-va cu frisca in timp ce sunteti imbracate in costum de baie.
Bataie cu perne.
Faceti un cort din cearceafuri si aduceti acolo reviste, dulciuri, trusa de machiaj si ce mai doriti voi care sa va faca sa va simtiti bine.
Faceti-va masaj reciproc.
Ascultati muzica si dansati pe ea. Incearca un dnb.
Nu te supara pe ea daca doreste ceva ce tu nu vrei din moment ce ea este "musafirul" in casa ta, ar fi mai frumos ca ea sa aiba o mica prioritate si sa o faci sa se simta super, daca nu.se va plictisi in scurt timp si va dori sa plece.
Sarutati-va reciproc (scuze de ideea asta in caz de ti se pare ciudata.am vazut unele prietene care le placeau sa faca asta)
Uitati-va la o comedie. American Pie...The Hangover.sau un film de groaza comedie.cum ar fi Scary Movie.
Cam atat =D Eu asta as face tongue

| Kido0 explică:

Sunt fata @95Cosmin

| Kido0 explică:

Astept mai multe raspunsuri

| Alemoni a răspuns:

Buna!
O petrecere in pijamalehappy Sa cititi reviste. Sa va uitati la un film, sau sa barfitihee hee, insa nu exagerati. Oricum puteti face multe lucruri happy
Distractie placuta!

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

Party in pijamaleee! laughing
Va puteti face unghiile, puteti citi articole despre orice... puteti face clatite big grin

| 95Cosmin a răspuns:

Eu zic sa o inviti in oras si sa ii iei un buchet de flori happy trandafiri de exemplu sau ce crezi ca ii place ei. Bafta happy

| 95Cosmin a răspuns:

WRONG! nu eram atent la intrebare scuze laughing