| mady_4019 a întrebat:

Azi vreau sa merg la patinoar sunt racita credeti ca ar trebui sa merg sau nu raspundeti repede va rog

Răspuns Câştigător
| Addaaa99 a răspuns:

Da acum depinde. Daca esti grav racita ar trebui sa stai in casa.:Xn funda?

10 răspunsuri:
| G a răspuns:

Nu, poti sa racesti si mai tare. daca te simti mai bine poti sa mergi maine. big grin

| cornel a răspuns:

Pai.nu e recomandat.iei aerul ala rece in gat.si dai o gramada de bani.cum vreihappy.

| BruneTTe a răspuns:

Mai bine nuhee hee
Pentru ca in timp ce patinezi obosesti, respiri greu, uneori si cu gura deschisa si cum e frig afara sigur te vei alege cu o durere de gathee hee

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Eu zic sa nu mergi ca vei raci si mai tare. Dar daca vrei musai sa mergi la patinoar imbracate bine.
Daca stai acasa fa-ti un ceai si stai sub patuta la tvwinking

| Orhorien a răspuns:

Păi dacă ești bolnavă nu merită să riști.Mai bine stai acasă și te odihnești.

| xGyAx a răspuns:

Nu merge astazi, mergi dupa ce iti trece raceala! Nu se termina astazi lumea, poti sa mergi si in alte zile!

| Ciprianch28 a răspuns:

Cu siguranta nu, daca mai ai si dureri in gat vei raci si mai rau stai acasa bea ceai cald.happy

| seena8616 a răspuns:

Nu are legatura raceala cu patinoar. Trebuie doar sa te imbraci ceva mai gros

funda?

| FrozenRose_7553 a răspuns:

Si eu sunt racita si am vrut sa merg cu niste fete la patinoar dar pana la urma am stat acasalaughing.
te sfatuiesc sa faci acelasi lucruhappy

| mady_4019 explică:

Lol mergi