| AnGamerHelper a întrebat:

Baieti stiu ca pun intrebari imposibile dar daca stie cineva daca imi cumpar Day Z : Standalone o sa imi dea si beta-ul (e in alpha)

4 răspunsuri:
| BadSirChaos a răspuns:

Normal ar fi sa nu ti-l dea, dar am pomenit jocuri la care trebuie sa iei prima parte daca o vrei si pe a II-a deci in cazul tau ar fi sa iei mai intai beta-ul doar ca asta ar fi extrem de ciudat si forbim de Day Z deci daca nu iei un jeg pirata nu iei cu beta cu tot

| andreiGT a răspuns:

Normal ar fi sa nu ti-l dea, dar am pomenit jocuri la care trebuie sa iei prima parte daca o vrei si pe a II-a deci in cazul tau ar fi sa iei mai intai beta-ul doar ca asta ar fi extrem de ciudat si forbim de Day Z deci daca nu iei un jeg pirata nu iei cu beta cu tot

| AnGamerHelper explică (pentru BadSirChaos):

Man, eu vorbeam de Standalone, e pe Steam si am aflat iti da un update... la fiecare versiune noua :]

| BadSirChaos a răspuns:

Scz, iti d si beta, am left4dead2 si am pana si versiunea beta valabila, un copil a dat copy paste la ce am scris eu...