| anonim_4396 a întrebat:

Bucurestiul, Clujul sau Craiova? Pe care dintre aceste 3 orase l-ati alege? De ce?

6 răspunsuri:
| razvyy412 a răspuns:

As alege Craiova ca imi place mai mult cum suna

| petrica1111 a răspuns:

Bucurestiu cade din prima. Fara nicio suparare pentru ca este capitala,dar am fost si e Dezastru. Minzerie,caini vagabonzi, prostie omeneasc, etc. As alege cluju.Destul de curat, peisaje frumoase si multe altele.

| BubbleShoot a răspuns:

Bucuresti.are mai multe oportunitati,, depinde si de tine la ce tereferi.

| dacy21 a răspuns:

Clujul 100%

| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Clujul e cel mai frumos

| Dnnx a răspuns:

Craiova eu stau acolo si e super frumoshappy mai ales in centru de sarbatori a fost amenajat foarte frumoshappy si nu este asa de aglomerat happy