| anonim_4396 a întrebat:

Buna:)
A castigat cineva jocul asta: http://www.y8.com/games/Grow_RPG
sau asta:http://www.y8.com/games/Grow_Island
Daca da, imi puteti spune in ce ordine trebuie selectate lucrurile acela?:)

Răspuns Câştigător
| Myuu a răspuns:

Da eu l-am castigat pe al 2, sunt 2 metode:prima:alegi surubul, apoi imaginea in care apare omuletul ca faca drumul, semnul cu lemnele, semnul cu fabrica, semnul acela cu cercul impartit in 3, semnul acela ca la chimie si ultimul semnul cu acel microcip. A 2 metoda in care apar extraterestri:semnul cu cercul impartit in 3, semnul acela in care apare omuletul sa faca drumul, semnul cu lemne, semnul cu microcipul, semnul cu bateria, semnul cu surubul, semnul acela ca la chimie si ultimul semnul cu fabrica. Sper ca te-am ajutat si nu stiu daca ai inteles ceva din ce am spus, funda?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

In primul joc!
casa, copac, castel, apa, turn, piatra, comoara, scari

| dOarEa_9226 a răspuns:

Alexe33, scuze ca iti spun, dar castigand jocul trebuie sa faci la toate level max.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da sylvester_motanul@yahoo.rablotaga