| IouKnowIt a întrebat:

Buna all. Am si eu nevoie de foarte foarte foarte multe melodii cu Deliric si Tandra cele mai multe primesc funda.Nu conteaza cat de noi sau vechi sunt.

Răspuns Câştigător
| RoseOfTheFire a răspuns:

Deliric cu doc si dj paul freestyle, Deliric & Silent Strike - Ambrozie, Deliric 1 - "Linii de tramvai" feat. DOC, Deliric 1 - Fraiere, Deliric 1 - Negru, Deliric 1 - Cu de toate, DELIRIC 1 - Haters,Tranda - In Drum Spre Bani,Tranda Plaja feat. Criss Blaziny,Tranda - Oarecare, Tranda - Febra, Tranda - Bulevard.

1 răspuns: