| szmotovio a întrebat:

Buna all
nu am o intrebare pentru voi.mai degraba vreau sa vb cu cineva, dar nu am cu cinesad ma simt singura...nu stiu.parca nimic nu emrge bine, parca ma blestemat cineva.nu reusesc sa-mi formez o relatie stabila desi am o varsta(24 d ani), toate colegele mele au pe cineva...au cu cine sa iasa la o cafea.eu nu
nu stiu de ce am scris aici. poate in speranta ca voi gasi un "psiholog" caruia sa-i spun ofurile mele... daca e cienva dispus sasi ofere amicitia.astept un mesaj. un sfat. orice e binevenit, numai sa ies din butoiul cu melancolie

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Poate ai alte probleme si nu iti sta gandul la un iubit sau poate ai avut neplacerii cu fosti sau inca astepti sa apara persoana potrivita, incearca sa iesi intr-un club sau pub si poate ai noroc si vei gasi persoana potrivita

| CatalinCata a răspuns:

Buna Ana, poti vorbi si cu mine, daca vrei - catalin192004 - id yahoo

| marius6300 a răspuns:

Aceiasi si tuatie am si eu daca daca ai vrea sa vorbesti cu mine eu pot sa te ascult si te anteleg perfect daca doresti sa vorbesti cu mine uite id meu marius_marius451 tot 24 de ani am si eu la fel ca tine

| Guess_6213 a răspuns:

Deci ne aflam in aceeasi situatie. Naspa sentimentu nu? Daca ai vrea sa vorbesti cu mine te pot asculta.Iti las id meu: dorel_c93