| Larysa13 a întrebat:

Buna all kiss
Vreau si eu un program de scris si de desenat in acelasi timp happy...(in afara de Paint )
Va rog mult! Am nevoie de el big grin
Fundita

Răspuns Câştigător
| Seby484 a răspuns:

Ia-ti Microsoft office 2003/2007.au mai multe programe care iti ofera mai mult decat paint...sunt vreo 5 6 programe fiecare in felul lui...de exemplu power point poti desena si sa scrii adica sa faci o prezentare.sau word.sa scrii.si tot asahappy. altu este excel.cu care poti face tabele.rapoarte etc.happy bafta

5 răspunsuri:
| kaBooMx a răspuns:

PhotoScape, un program neprofesional. Daca vrei ceva "misto" incearca PhotoShop. Cauta pe YouTube "PhotoShop" sa vezi despre ce e vorba. Funda?

| RaVuL a răspuns:

PhotoShop PhotoScape eu zic ca daca te uiti la ceva tutoriale pe net inveti usor sa folosesti photoshopul eu ma descurc destul de bine acum.
Fundaa plz

| DoctorulLove a răspuns:

Photoshop

| Stefan_9606 a răspuns:

Incearca Photoshop este mai greu dar o sa ai rezultate foarte bune happy